نکات مهم در طراحی داخلی منزل

نکات مهم در طراحی داخلی منزل و ادارت

طراحی داخلی اماکن جزو مسائل مهم در زندگی روزمره هست چرا که به طور مستقیم با روح و روان افراد ارتباط دارد. ما در زیر برخی نکات مهم در طراحی داخلی منزل را بازگو می کنیم.

انتخاب رنگ مناسب برای دیوارها و پارتیشن ها

یکی از نکات مهم در طراحی داخلی ، انتخاب رنگ مناسب می باشد که برای فضاهای آپارتمانی علی الخصوص آپارتمان های متراژ پایین مساله مهمی است. انتخاب رنگ مناسب باعث درخشندگی و شفافیت فضا می شود. رنگ های روشن در آپارتمان های کوچک و در کل فضاهای کوچک راهکار مناسبی برای دل باز بودن محیط است.

انتخاب رنگ روشن در منازل باعث بزرگتر دیده شدن فضا می شود. البته درخشندگی و شفافیت رنگ و انعکاس نور نیز بسیار تاثیر گذار است.

از رنگ های مناسب برای طراحی داخلی و پارتیشن آپارتمان ها رنگ استخوانی روشن است . البته از رنگ آبی آسمانی روشن و براق نیز می توان استفاده نمود. رنگ استخوانی روشن سازگاری مناسبی با سایر رنگ مورد استفاد ه در منزل دارد. استفاده از مصالح سنگی در دیوارهای آشپزخانه به این هارمونی بیشتر کمک خواهد کرد.

 

انتخاب کف پوش مناسب

انتخاب کف پوش مناسب و سازگار با سایر اجزای طراحی داخلی مثل پارتیشن و دیوارکوب و رنگ دیوارها بسیار حائز اهمیت است. پوشش کف آپارتمانها با استفاده از سرامیک ها ، پارکت ها ، موکت و … می باشد. این سازگاری رنگ و جنس بایستی همواره مدنظر طراحان داخلی باشد.
ما به صورت گذرا برخی نکات مهم در طراحی داخلی منزل را بیان نمودید. برای کسب اطلاعات بیشتر و نظرات کارشناسی متناسب با محیط شما می توانید با کارشناسان ما در لوکس پارتیشن تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *